AKTUALITY

PROFI TOUR 2014

14.02.2014

Ste maliar, realizačná spoločnosť či iný subjekt aktívne používajúci interiérové, exteriérové nátery a omietky, krycie farby, lazúry, laky a oleje, sadrové omietky, rôzne aplikačné náradie ako striekacie zariadenia, valčeky, štetce či iný doplnkový tovar využívajúci v rámci interiérovej výstavby či rekonštrukcie?

V tom prípade Vás pozývame na PROFI TOUR 2014, sériu odborných školení zameraných na novinky v oblasti materiálov, náradia a postupov.

PROFI TOUR 2014 bude prebiehať v termíne od 18.2.2014 do 11.3.2014 v 7 mes­tách v rámci Slovenskej …

VIAC ...

VIP KLUB PPG

26.08.2013

Spoločnosť PPG Deco Slovakia ako samostatná obchodná jednotka spoločnosti PPG je zameraná okrem predaja náterových hmôt aj na trvalé uspokojenie potrieb našich spotrebiteľov, či je to poskytnutím nadštardandného servisu, poradenstvom, sortimentom alebo dostupnosťou tých najlepších výrobkov.

Za jednu z kľúčových priorít považuje aj úzku spoluprácu so svojimi významnými nezávislými maloobchodnými partnermi, ktorí sa stali členmi VIP KLUBU PPG.

Zoznam našich VIP členov: k_stiahnutiu.pdf

VIAC ...

Nová rýchloschnúca lazúra Johnstone´s dokáže zosvetliť tmavý odtieň !

01.05.2012

Johnstone´s, značka profesionálnych náterových hmôt prichádza s novinkou: rýchloschnúcou krycou lazúrou Johnstone´s QUICK DRY OPAQUE WOOD FINISH. Nová lazúra spoľahlivo skryje prípadné nedostatky dreva a povrch zafarbí do vybratého atraktívneho odtieňa. Preto sa výborne uplatní pri natieraní zvetraných šedivých povrchov, ktorým dodá novú krásu a zároveň zvýrazní prírodnú kresbu dreva.

Vybrať si môžete z troch atraktívnych farebných variánt – Burnt Walnut (Pálený orech), Rustic Oak (Rustikálny dub) a White (Biela). Okrem toho zvládne to, čo iná lazúra nedokáže: Pomáha zosvetliť povrch dreva pôvodne …

VIAC ...

Lazúra Johnstone´s Woodworks Satin Woodstain je nanovo k dispozícii celkom v 54 nádherných odtieňoch pre krajší dom aj záhradu!

15.05.2011

Romantická levanduľa, jemný akvamarín, dozretá višňa alebo tajomný ametyst pomôžu skrášliť váš dom či záhradu. Aj v týchto farebných variantách môže byť vysoko kvalitná hrubovrstvá syntetická lazúra Johnstone´s Wo­odworks Satin Woodstain. K pôvodným jedenástim, hotovým odtieňom teraz pribudlo ďalších 43 atraktívnych farieb! Tieto vám na počkanie natónujú v kolorovacích centrách Johnstone´s (napr. predajne Dom farieb, www.domyfarieb.sk).

Všetky odtiene zároveň zdôraznia prirodzenú krásu a štruktúru dreva. Lazúra Johnstone´s Wo­odworks Satin Woodstain sa najlepšie uplatní pri natieraní dohladka obrúseného dreva, okien, dverí, …

VIAC ...

Interiérový náter značky Johnstone´s vyhovel kritériám v oblasti znižovania negatívneho dopadu na životné prostredie a získal európsku známku „Ecolabel“

09.05.2011

Interiérový náter Johnstone´s Co­vaplus Vinyl Matt získal „ekoznačku“ Ecolabel, udeľovanú výrobkom s minimálnym negatívnym dopadom na životné prostredie. Označenie Ecolabel predstavuje systém, ktorý zaväzuje výrobcu predávať produkty, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu, a to po celú dobu ich životného cyklu. Tuto známku môžu získať iba výrobky, ktoré zodpovedajú prísnym ekologickým normám nastaveným Európskou úniou. Johnstone´s Co­vaplus Vinyl Matt je súčasťou novej rady s označením „Ecological Solutions from PPG™“ (Ekologické riešenie od PPG™), ktorá zahŕňa výrobky, ktorých produkcia, nákup, používanie …

VIAC ...

Spoločnosť Johnstone’s testuje produkty v rámci nariadenia VOC 2010

28.02.2011

Ostáva necelých 18 mesiacov a tak sa začíname zaoberať nariadením VOC 2010. Nie je však potrebné si robiť starosti, pretože team Johnstone’s z od­delenia PPG Architectural Coatings EMEA pre región Spojeného kráľovstva a Írska už v zákulisí intenzívne pracuje a vyjednáva s priemyselnými subjektmi tak, aby došlo k hladkému prechodu. Čo za tým stojí? Vedúci marketingu Kelly Quarmby vysvetľuje.

Nová legislatíva znižuje množstvo škodlivých prchavých organických zlúčenín (VOC – Volatile Organic Compounds), ktoré obsahujú náterové hmoty. Našťastie už väčšina produktov Johnstone’s …

VIAC ...

SPOLOČNOSŤ JOHNSTONE’S ROZŠIRUJE OCHRANNÚ RADU WOODWORKS

28.02.2011

Značka Johnstone’s roz­šírila produktovú radu Woodworks, ktorá je určená pre profesionálnych natieračov. Johnstone ś Teak Oil je vybraná zmes modifikovaných prírodných olejov a voskov, ktorá sa uplatní pri starostlivosti o doposiaľ neošetrené drevené povrchy v interiéri aj exteriéri, z ktorých zvetrali prírodné oleje.

Tíkový olej Johnstone´s ochra­ňuje exotické ale celkovo tvrdšie drevo pred vysušením, zdeformovaním a štiepaním a pritom neuzaviera jeho póry. Napríklad po zime strávenej v zaprášenej vlhkej kôlni možno váš elegantný tíkový nábytok získal nepekný strieborno-sivý nádych. …

VIAC ...

Vyhľadávanie produktov

Nájdite správny produkt pre váš projekt výberom z týchto možností:

Katalóg

Začínate projekt?
Nájdite všetko, čo hľadáte v našom Katalógu produktov.

© 2011 Johnstone´s Pa­int