O nás

Spoločnosť Johnstone’s má dlhoročnú tradíciu a je synonymom značky určenej profesionálom. Názov Johnstone’s sa na trhu farieb v Spojenom kráľovstve používa už od roku 1890. V rámci portfólia značiek PPG je spoločnosť na trhu známa spolu so značkou Leyland a tak ponúka špičkový sortiment.

Vízia spoločnosti Johnstone’s sa zakladá na značke, ktorá sa špecializuje pre potreby profesionálneho maliara a tak dodáva komplexnú radu vysoko kvalitných produktov. V tejto pozícii sa opiera o 115 rokov skúsenosti s výrobou profesionálnych farieb a svoje oddelenie výskumu a vývoja, kde vylepšuje svoje produkty tak, aby profesionáli dosiahli ešte lepšie výsledky. Z týchto dôvodov vnímajú profesionáli a špecialisti značku Johnstone’s ako výrobcu vysoko kvalitných farieb, na ktoré sa môžu vždy spoľahnúť.

Spoločnosť Johnstone’s sa už pred dlhou dobou etablovala na trhu vďaka svojim prvotriednym farbám, určeným pre profesionálnych natieračov a tak zostáva na špičke používaných technológií a vývoja nových produktov. Neustále vyhodnocovanie a sledovanie kvality produktov je dôvodom, prečo spoločnosť Johnstone’s zostáva vďaka svojim produktom a službám merítkom priemyslu farieb v Spojenom kráľovstve.

Komplexná rada Johnstone’s pokrýva všetky výrobné sektory, od hlavných farieb v podobe emulzií, leskov a základných farieb až po výrobky pokročilej technológie ako napr. Aqua, Acrylic, atď. Ďalšiu produktovú radu tvoria Woodworks a Vysoko výkonné náterové hmoty (Performance Coatings).

Okrem týchto rozsiahlych produktových rád spoločnosť Johnstone’s v rámci Spojeného kráľovstva a Írska disponuje špičkovým tónovacím systémom, vďaka ktorému sme schopní dodať viac než 15 000 odtieňov pre takmer akýkoľvek lak. Pomocou tejto špičkovej technológie sú k dispozícii neobvyklé úrovne pokrytia, presnosti a krycích vlastností a tak sme jednotkou v produkcii farieb.

Pre všetky dekoratívne potreby

Všetky výrobky spoločnosti Johnstone’s si zakúpite v sieti dekoratívnych centier, kde budete mať k dispozícii služby, odborníci a ochotný personál, ktorý len ťažko nájde konkurenciu.

Vyhľadávanie produktov

Nájdite správny produkt pre váš projekt výberom z týchto možností:

Katalóg

Začínate projekt?
Nájdite všetko, čo hľadáte v našom Katalógu produktov.

Kontakty

Telefón

INFOLINKA: 0800 700 001

Pracovná doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Johnstone´s Mar­keting Manager
Kamenná 11
010 01 Žilina
Slovenská republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int