Lazúra Johnstone´s Woodworks Satin Woodstain je nanovo k dispozícii celkom v 54 nádherných odtieňoch pre krajší dom aj záhradu!

Romantická levanduľa, jemný akvamarín, dozretá višňa alebo tajomný ametyst pomôžu skrášliť váš dom či záhradu. Aj v týchto farebných variantách môže byť vysoko kvalitná hrubovrstvá syntetická lazúra Johnstone´s Wo­odworks Satin Woodstain. K pôvodným jedenástim, hotovým odtieňom teraz pribudlo ďalších 43 atraktívnych farieb! Tieto vám na počkanie natónujú v kolorovacích centrách Johnstone´s (napr. predajne Dom farieb, www.domyfarieb.sk).

Všetky odtiene zároveň zdôraznia prirodzenú krásu a štruktúru dreva. Lazúra Johnstone´s Wo­odworks Satin Woodstain sa najlepšie uplatní pri natieraní dohladka obrúseného dreva, okien, dverí, záhradného nábytku a ďalších povrchov. Lazúra má vynikajúcu odolnosť proti UV žiareniu, praskaniu a olupovaniu.

Johnstone´s Wo­odworks Satin Woodstain je hrubovrstvá syntetická lazúra vysokej kvality, špeciálne určená na hladké drevené povrchy. Vytvára pevný, vysoko priľnavý, hladký a pružný mikroporézny film a zároveň zvýrazňuje prirodzenú krásu a štruktúru dreva. Lazura Johnstone´s Wo­odworks Satin Woodstain je odolná voči nepriaznivým poveternostným vplyvom, UV žiareniu, praskaniu a olupovaniu. Je vhodná na mäkké aj tvrdé drevo ako dvere, okná, plot alebo nábytok a pod.

Lazúra je dostupná v baleniach 0,75 l (len hotové odtiene, 2,5 l (len hotové odtiene) a 5 l (hotové aj tónovateľné odtiene).

Podrobnejšie informácie o produkte

Vyhľadávanie produktov

Nájdite správny produkt pre váš projekt výberom z týchto možností:

Katalóg

Začínate projekt?
Nájdite všetko, čo hľadáte v našom Katalógu produktov.

Kontakty

Telefón

INFOLINKA: 0800 700 001

Pracovná doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Johnstone´s Mar­keting Manager
Kamenná 11
010 01 Žilina
Slovenská republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int