SPOLOČNOSŤ JOHNSTONE’S ROZŠIRUJE OCHRANNÚ RADU WOODWORKS

Značka Johnstone’s roz­šírila produktovú radu Woodworks, ktorá je určená pre profesionálnych natieračov. Johnstone ś Teak Oil je vybraná zmes modifikovaných prírodných olejov a voskov, ktorá sa uplatní pri starostlivosti o doposiaľ neošetrené drevené povrchy v interiéri aj exteriéri, z ktorých zvetrali prírodné oleje.

Tíkový olej Johnstone´s ochra­ňuje exotické ale celkovo tvrdšie drevo pred vysušením, zdeformovaním a štiepaním a pritom neuzaviera jeho póry. Napríklad po zime strávenej v zaprášenej vlhkej kôlni možno váš elegantný tíkový nábytok získal nepekný strieborno-sivý nádych. Ak mu chcete navrátiť jeho pôvodný vzhľad a pekné medové zafarbenie ale zároveň ho ochrániť pred nepriaznivým počasím, doprajte mu starostlivosť v podobe tíkového oleja Johnstone´s. Johnstone´s Teak Oil uspokojí potreby tých, ktorí hľadajú tradičnejšie spôsoby ošetrovania dreva.

Všeobecne oleje napomáhajú pri omladení prirodzenej krásy a chránia drevo pred popraskaním. Tíkový olej Johnstone´s Teak Oil sa vyznačuje vysokým stupňom ochrany nového, doposiaľ neošetreného dreva alebo zájdených a starých drevených konštrukcií v exteriéri, ktoré pri ochrane pred poveternostnými vplyvmi potrebujú zvýšenú starostlivosť. Prirodzené vlastnosti tíkového oleja drevo nielenže chránia, ale dodávajú mu aj jemný lesk, čím obnovia jeho pôvodný vzhľad.

Johnstone´s Teak Oil, tíkový napúšťací olej je ideálny na ošetrenie záhradného nábytku a iných povrchov z tvrdého exotického dreva, napríklad teaku, jatoby, massaranduby, eukalyptu a iných. Dodáva zvetranému drevu prírodný olej a jeho prirodzenú krásu, pričom zapožičiava drevu tradičnú a zároveň profesionálnu povrchovú úpravu. Olej je vhodný na všetky druhy hladkých drevených povrchov, najmä na dvere, okenné rámy, podlahy a záhradný nábytok.

Tíkový olej sa aplikuje handričkou alebo štetcom. Podklad musí byť pred napúšťaním čistý, suchý a zbavený prachu a nečistôt. Po nasiaknutí oleja do dreva (asi 5 min) sa prebytočný olej z povrchu odstráni. Na nasiakavé povrchy alebo povrchy, ktoré sú vystavené nepriaznivým poveternostným podmienkam je možné aplikovať druhý náter. Náter je suchý už po 3 hodinách, ďalšiu vrstvu je však možné aplikovať po 2 dňoch.

Vyhľadávanie produktov

Nájdite správny produkt pre váš projekt výberom z týchto možností:

Katalóg

Začínate projekt?
Nájdite všetko, čo hľadáte v našom Katalógu produktov.

Kontakty

Telefón

INFOLINKA: 0800 700 001

Pracovná doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Johnstone´s Mar­keting Manager
Kamenná 11
010 01 Žilina
Slovenská republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int