Palety farebných odtieňov Johnstone´s

Farebné trendy sa neustále menia a požiadavky zákazníkov sú čím ďalej tým viac sofistikovanejšie. Moderné tónovacie systémy priradzovania farieb tak ponúkajú zákazníkom a špecialistom takmer neobmedzený výber z farebného spektra.

Farby Johnstone’s

Výber farieb Johnstone’s je usporiadaný podľa farebných rodín a pomôže vám s výberom tej správnej farby. Ak nemôžete nájsť ten správny farebný odtieň, tónovací systém Johnstone’s vám ponúkne na výber ďalších 15 000 farieb.

Woodworks

Produkty Johnstone’s Wo­odworks sú k dispozícii v širokom spektre farieb, ktoré zvýraznia prirodzenú krásu dreva.

Systém prirodzených farieb (NCS)

Systém prirodzených farieb (NCS – Natural Colour Systém) je usporiadaním farieb, ktoré logicky vychádzajú z vnímania farieb človekom. Pomocou systému NCS je možné popísať všetky povrchové farby, ktoré si je možné predstaviť a následne k nim priradiť jednoznačný farebný kód. Spoločnosť Johnstone’s po dlhú dobu intenzívne pracovala so systémom prirodzených farieb (NCS – Natural Colour System) a výsledkom je tak kolekcia farieb z výberu palety farieb NCS.

Kliknutím tu zobrazíte farebnú paletu NCS.

Vzorkovnica farieb RAL

Vzorkovnica farieb RAL je 4-miesty číselný systém, vďaka ktorému vznikol unifikovaný jazyk farieb. Pomocou tohto systému došlo k štandardizácii, očíslovaniu a pomenovaniu širokého výberu farieb. Štandard je ľahko zrozumiteľný a jeho aplikácie nájdete na celom svete. Kolekcia RAL obsahuje bezpečnostné a signálne farby a spĺňa tak požiadavky noriem DIN.

BS 4800

Rada BS 4800 je kolekciou 100 náterových farieb, ktoré sú určené na stavebné účely a nachádzajú sa v sústave britských štandardov BS 5252:1976. Táto sústava špecifikuje vybrané farby ako zdroj pre všetky štandardy stavebných farieb a taktiež je nástrojom pre ich koordináciu.

Farby v sústave BS 4800 sú široko uznávané v Spojenom kráľovstve a často sa používajú pri plnení bezpečnostných požiadaviek. Britské štandardy 1710:1984 stavebných služieb odporúčajú určité farby na použitie pre špecifické potrubia.

Vyhľadávanie produktov

Nájdite správny produkt pre váš projekt výberom z týchto možností:

Katalóg

Začínate projekt?
Nájdite všetko, čo hľadáte v našom Katalógu produktov.

Kontakty

Telefón

INFOLINKA: 0800 700 001

Pracovná doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Johnstone´s Mar­keting Manager
Kamenná 11
010 01 Žilina
Slovenská republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int