Výber farebného odtieňa

Či si už túto skutočnosť uvedomujeme alebo nie, farba ma nesmierny vplyv na to, ako sa chováme a ako cítime. Rozličné farby evokujú rôzne nálady a pocity a sú tak zvlášť dôležité pri plánovaní dekoratívnych schém pracovného prostredia a verejných priestorov.

Význam farieb

Farba môže výrazne ovplyvniť spôsob, akým vnímame určitú miestnosť. Preto je veľmi dôležité rozhodnúť sa pre ten správny farebný odtieň. Dizajnéri môžu starostlivým výberom nenápadne ovplyvňovať náladu interiérov a tak vytvárať požadované prostredie v priestore v interiéri budov.

VIACEJ …

Vytvorte efektívne farebné schémy

Moderné tónovacie systémy a technológia výberu zodpovedajúcich farieb prispeli k voľbe farieb v dekoratívnom stvárnení dnešného priemyslového sveta. K dispozícii sú tisícky farieb v komplexnej rade produktov a lakov.

VIACEJ…

Komerčné farebné schémy

Niektoré rady a návrhy farebných kombinácií vám prináša náš team konzultantov farieb, ktorý vytvoril radu dopredu nastavených schém, ktoré sú vhodné do akéhokoľvek komerčného objektu.

VIACEJ…

Farebné schémy pre osoby s čiastočným poškodením zraku

Pri vytváraní farebných schém komerčných projektov či verejných budov sa začína čím ďalej intenzívnejšie riešiť otázka, ako umožniť osobám s čiastočným poškodením zraku jednoduchý a bezpečný pohyb v danom priestore.

VIACEJ…

Palety farebných odtieňov Johnstone´s

Farebné trendy sa neustále menia a požiadavky zákazníkov sú čím ďalej tým viac sofistikovanejšie. Moderné tónovacie systémy priradzovania farieb tak ponúkajú zákazníkom a špecialistom takmer neobmedzený výber z farebného spektra.

VIACEJ…

Predpoveď farebných trendov

Ak sa pozrieme na budúce interiérové trendy, získame vierohodné údaje o farbách na trhu farieb v Spojenom kráľovstve. Svoje trendy odvodzujeme z hĺbkového prieskumu špecialistov s použitím referencií z medzinárodných služieb, veľtrhov, kníh a časopisov, ktoré sa venujú trendom.

VIACEJ…

Vyhľadávanie produktov

Nájdite správny produkt pre váš projekt výberom z týchto možností:

Katalóg

Začínate projekt?
Nájdite všetko, čo hľadáte v našom Katalógu produktov.

Kontakty

Telefón

INFOLINKA: 0800 700 001

Pracovná doba: 8.00 – 17.00

Pošta

PPG Deco Slovakia, s.r.o.
Johnstone´s Mar­keting Manager
Kamenná 11
010 01 Žilina
Slovenská republika

© 2011 Johnstone´s Pa­int